preloader

iletisim@tezhocasi.com

Tez Yazdırma Merkezi

Yüksek Lisans

Tezli ve Tezsiz Yüksek Lisans Desteği

Doktora

Doktora tezlerinde profesyonel destek

SPSS Analiz

SPSS üzerinde yapılacak her türlü analiz desteği

 Ankara Tez Merkezi Tez Desteği

Ankara Tez Merkezi Tez Desteği

Ankara’da çok sayıda tez merkezi yer almaktadır. Sizin için en iyi ve en güvenilir Ankara tez merkezini seçerken bazı şeylere dikkat etmeniz hayati önem taşımaktadır. Tez merkezi ile anlaştıktan sonra telefonlara çıkmayan çok sayıda internet sitesi mevcuttur. Bunun önüne geçebilmek için ilk önce anlaşacağınız tez yazdırma merkezinin resmi olarak mı yoksa paravan bir site olarak mı bu işi yaptığına dikkat etmelisiniz. Olumsuz durumlarda karşınızda bir temsilcinin olması son derece önemlidir. Bundan dolayı resmi akademik danışmanlık firmalarını tercih etmeniz sizin yararınıza olacaktır.

Ankara tez merkezi dendiğinde tezhocasi.com gelmektedir. Tez merkezimiz “Karacaören Danışmanlık” şirketi altında uzun yıllardır hizmet vermektedir. Yoğun iş temposunda tezine yoğunlaşamayan sizler için varız. Ayrıca bazı durumlarda üniversitedeki danışman hocanızın yetersiz yada ilgisiz olmaktadır. Bu gibi durumlarda da sizlerinde tezlerinde talep ettiğiniz derecede destek olmaktayız. Tez yazım fiyatları belirlenirken ise çalışmanızın konusu, talep edilen sayfa sayısı, yazım dili, kullanılacak kaynakların Türkçe-İngilizce oranları, anket yada saha araştırması olup olmama durumu gibi değişkenler etkili olmaktadır. Bir danışmanlık şirketi ile anlaşırken ilk soracağınız sorular fiyattan önce bahsettiğimiz bu detaylara ne kadar hakim oldukları olmalıdır. Buradan yola çıkarak sizin için en uygun tez merkezini seçebilir, bizler tezinizde destek olurken özel ve iş hayatınıza rahatlıkla devam edebilirsiniz.

Tez yazdırma konusunda bilgi almak için 554 603 1799 nolu telefondan ulaşabilir yada iletişim formumuzu doldurabilirsiniz.