preloader

iletisim@tezhocasi.com

Tez Yazdırma Merkezi

Yüksek Lisans

Tezli ve Tezsiz Yüksek Lisans Desteği

Doktora

Doktora tezlerinde profesyonel destek

SPSS Analiz

SPSS üzerinde yapılacak her türlü analiz desteği

 Tez Yazdırma Siteleri

Tez Yazdırma Siteleri

Lisans, yüksek lisans ve doktora programlarından mezun olmak için tez yazmanız gerekmektedir. Tez yazdırma siteleri de bu konuda destek veren oluşumlardır. Bazı tez yazdırma siteleri uzun yıllardan akademik destek vermekte iken, bazıları ise henüz bir yılını bile doldurmamıştır. Bundan dolayı tez merkezi seçerken dikkat etmekte yarar vardır. Tez yazdırma siteleri ile iletişime geçmeden önce kendinizi güvene almak için bazı kontroller yapmanız önerilmektedir. Örneğin, tez merkezi kaç yıldır faal, danışmanlık hizmetini resmi mi yoksa gayri resmi mi yürütüyor, kadrosunda size yardımcı olabilecek uzmanları var mı? gibi soruların cevaplarını almanız önemlidir. Günümüzde çok sayıda tez yazdırma sitesi vardır. Kendinize en uygun tez merkezini seçmek için ise acele etmemenizi öneririz. Mümkün olduğunca çok tez merkezi ile iletişime geçmeli ve size en çok güven veren merkez ile çalışmalısınız.

Parayla Tez Yazdırmak Suç Mu?

Akademisyenler için sorun oluşturabilecek bir durum olabilir. Fakat diğer tüm öğrenciler için kayda değer bir sorun oluşmayacaktır. Bunun yanında tabi ki tez yazdırma işlemine başvuran öğrenciler, parayı verdik ben hiç bir şeye karışmayım derlerse tez danışmanları yada enstitüleri ile sorun yaşayabilirler. Bundan dolayı kendinizde yazsanız bir başkasından (tez merkezlerinden) destek de alsanız, mutlaka teze hakim olmanız gerekmektedir. Tezine hakim olan bir öğrencinin bu konuda bir sorun yaşama olasılığı çok azdır. Bundan dolayı her öğrenci tezine kendinden bir şey mutlaka katmalıdır.

En İyi Tez Yazdırma Siteleri

Bu konuda yaklaşık 30 dakikalık bir araştırma yaparak kendiniz de kolaylıkla en iyi tez yazdırma sitelerini sıralayabilirsiniz. İlk olarak tasarımını beğenmediğiniz yada eski sistem tasarıma sahip olan siteleri elemeniz uygun olacaktır. Sonrasında ise mümkün olduğunca uzun süredir faaliyette olan tez merkezlerine yönelmeniz tavsiye edilmektedir. Bu işlem için Google üzerinden “domain sorgulama” araması ile site yaşını öğrenebilirsiniz.

Bir diğer önemli kıstas ise tez merkezinin resmi mi yoksa gayri resmi mi tez danışmanlık hizmeti verdiğini öğrenmek olacaktır. Bunu tez merkezine sorabilir, fatura kesip kesemediklerini öğrenebilirsiniz.